środa, 23 stycznia 2013

Eliminacje I stopnia

Termin zgłoszeń do Konkursu 29. Przeglądu Kabaretów PAKA upłynął 20 stycznia, a Eliminacje można by rzec, że... właśnie trwają!
Dzisiaj z Agnieszką Kozłowską (Komisarzem Konkursu) przejrzałyśmy około 1/3 nagrań. Trzeba przyznać, że ocenianie każdego z osobna, to ciężkie zadanie! Zwłaszcza kiedy nie wszystkie nagrania są dla nas łaskawe i musimy próbować odtwarzania na kilku komputerach i różnych innych sprzętach ;)
Mimo tego mamy bardzo dużo pozytywnych wrażeń!


Wszystkim należy pogratulować przede wszystkim ciężkiej pracy i oczywiście - odwagi!
Najtrudniejszy pierwszy Przegląd :)

Mamy nadzieję, że składy zakwalifikowane do Eliminacji Regionalnych nie osiądą na laurach a pozostali nie zniechęcą się! Bo jak odowiedział Artur Jóskowiak z Kabaretu Nic Nie Szkodzi:

AR: W ubiegłym roku Kabaret Nic Nie Szkodzi zajął pierwsze miejsce na PACE. Która to była "próba"?
AJ: Czwarta... Za pierwszym razem doszliśmy do półfinałów. Rok później w ogóle nam nie poszło. Kolejna próba to Wieczór Ostatniej Szansy. Aż końcu stanęliśmy na najwyższym miejscu podium.
(cały wywiad dostępny pod linkiem: Nic Nie Szkodzi spróbować jeszcze raz...)
Informujemy także, że kabarety oraz soliści zakwalifikowani do II etapu zostaną ogłoszeni na stronie www.PAKA.pl do 31 stycznia.
Po tym terminie z przedstawicielami kabaretów zaproszonych do Eliminacji Regionalnych będę kontaktować się indywidualnie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz